Zapytania ofertowe

 

loga unii europejskiej

I.

W związku z realizacją przez Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski Spółka Jawna projektu pn. Wprowadzenie na rynek zindywidualizowanych narzędzi mechanicznych dla przemysłu przetwórczego przez przedsiębiorstwo Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski Spółka Jawna, współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na realizację robót budowlanych.

Zainteresowane podmioty prosimy o kontakt w celu uzyskania dokumentacji technicznej oraz pozwoleń na budowę niezbędnych do sporządzenia oferty.

W wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego został wyłoniony wykonawca robót budowlanych: firma PRIMECONSTRUCTION, liczba punktów 99,85

pobierz

pauza

 

II.

W związku z realizacją przez SCANWIR Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski Spółka Jawna projektu pn. Wprowadzenie na rynek zindywidualizowanych narzędzi mechanicznych dla przemysłu przetwórczego przez przedsiębiorstwo SCANWIR Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski Spółka Jawna dla którego złożono wniosek o współfinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na realizację robót instalacyjno-budowlanych

1. Wykonanie wewnętrznej instalacji telekomunikacyjnej CPV - 45232332-8

2. System alarmowy CPV - 35121700-5

3. System wizyjny CPV - 45232332-8

pobierz

 

W wyniku przeprowadzonego postępowania ofertowego został wyłoniony wykonawca wewnętrznej instalacji telekomunikacyjnej, systemu alarmowego oraz systemu wizyjnego: firma ELEKTEL, liczba punktów 100.

pauza

 

III.

W związku z realizacją przez Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp.j. projektu pn. Wprowadzenie na rynek zindywidualizowanych narzędzi mechanicznych dla przemysłu przetwórczego przez przedsiębiorstwo Scanwir Łukasz Wojtkun Rafał Pankowski sp. j. dla którego złożono wniosek o Współfinansowanie ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2014 - 2020, Działanie 1.5 Inwestycje przedsiębiorstw wspierające rozwój regionalnych specjalizacji oraz inteligentnych specjalizacji, zwracamy się z prośbą o złożenie oferty cenowej na realizację robót instalacyjno-budowlanych:

1. Zakup sprężarki śrubowej wraz z urządzeniami uzdatniającymi sprężone powietrze CPV - 42123000-7

2. Zakup instalacji sprężonego powietrza wraz z montażem CPV - 42123610-6

pobierz

 

W związku z koniecznością uszczegółowienia zapytania na zakup sprężarki oraz wykonanie instalacji sprężonego powietrza, powyższe zapytanie zostaje unieważnione. Zaktualizowane zapytanie zostanie ogłoszone do 18.08.2017r.

Lokalizacja

Scanwir Sp. J.
Ul. Przemysłowa 4 73-110 Stargard
Tel./fax
    +48 91 576 28 16

Mob.
    +48 512 321 142

    +48 512 321 143
    +48 512 321 144
E-mail:
        Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.